Dámské, pánské a dětské kadeřnictví

Kadeřnické studio Esthetica má dlouholetou exkluzivní spolupráci s firmou L´oréal Professionnel, od které jsme získali  označení „Salon Expert“.

Každý náš kadeřník je poradce Kérastase. Dvakrát v roce se zúčastňujeme přednostně školení kolekce HCF v Paříži. Aktuální účesy pro tento rok si můžete prohlédnou ve fotogalerii účesů HCF.

Kadeřnictví poskytuje kompletní kadeřnické služby šité Vám na míru, součástí každé návštěvy je určení přesné diagnózy vlasové pokožky a kvality vlasů diagnostickou kamerou Kérastase. Kadeřník tak přesně určí stav pokožky , vlasů a poradí jak danou problematiku řešit.

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného typu účesu. Základem účesu je vždy dokonalý střih, podpořený barvením tón v tón, barvou, melírováním a preparací.

Pro naše klienty stříháme a češeme účesy pro společenské příležitosti jako jsou plesy, promoce, svatby a další neopakovatelné chvíle.

Poradentství v oblasti domácí péče je jedním z nejdůležitějších předpokladů krásných vlasů, pravidelné návštěvy v salonu nestačí k dlouhodobému udržení jejich kvality. V Salonu Esthetica Vám kromě tvorby účesu a ošetření vlasů doporučíme také vhodné přípravky a postupy pro dlouhodobou domácí péči o vlasy.