Dámské, pánské a dětské kadeřnictví

Kadeřnické studio Esthetica má dlouholetou exkluzivní spolupráci s firmou L´oréal Professionnel, od které jsme získali  označení „Salon Expert“.

Každý náš kadeřník je poradce Kérastase. Dvakrát v roce se zúčastňujeme přednostně školení kolekce HCF v Paříži. Aktuální účesy pro tento rok si můžete prohlédnou ve fotogalerii účesů HCF.

Kadeřnictví poskytuje kompletní kadeřnické služby šité Vám na míru, součástí každé návštěvy je určení přesné diagnózy vlasové pokožky a kvality vlasů diagnostickou kamerou Kérastase. Kadeřník tak přesně určí stav pokožky , vlasů a poradí jak danou problematiku řešit.

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného typu účesu. Základem účesu je vždy dokonalý střih, podpořený barvením tón v tón, barvou, melírováním a preparací.

Pro naše klienty stříháme a češeme účesy pro společenské příležitosti jako jsou plesy, promoce, svatby a další neopakovatelné chvíle.

Poradentství v oblasti domácí péče je jedním z nejdůležitějších předpokladů krásných vlasů, pravidelné návštěvy v salonu nestačí k dlouhodobému udržení jejich kvality. V Salonu Esthetica Vám kromě tvorby účesu a ošetření vlasů doporučíme také vhodné přípravky a postupy pro dlouhodobou domácí péči o vlasy.

Speciální služba Kérastase

Služba Discipline

Pro lehkou úpravu nepoddajných vlasů s dlouhodobým efektem, obnova a uhlazení vlasového vlákna bez zatížení, ochrana proti krepatění a vlhkosti, lehký, pražný pohyb a lesk, snadnější úprava vlasů, bez chemického zásahu, dlouhotrvající výsledek po dobu několika umytí. 

Speciální péče Série Expert

Péče Fiberceutic

Nejlepší plastický chirurg pro rekonstrukci vlasového vlákna, BOTOX pro vaše vlasy. Hloubková regenerace pro vlasy dlouhodobě odbarvené, foukané, kartáčované.
délka obřadu: 15min.

Ceník kadeřnictví a ceník obřadů Kérsatase