Ucelené programy Dermalogica a přípravky

AgeSmart® Treatment - pro pleť vykazující známky stárnutí

Jedná se o nejúčinnější ošetření od značky dermalogica® vyvinuté speciálně pro pro pleť s projevy stárnutí, předčasného stárnutí, stárnutí v důsledku nadměrného slunění a pleť poškozenou sluncem. Začínají se na Vaší pleti objevovat viditelné známky stárnutí? Zbavte se jich pomocí revitalizačního posilujícího ošetření, které Vaši pleť vyživí, zregeneruje a dodá jí ztracenou energii! Účinná exfoliace s obsahem vitamínů a hydroxy kyselin obnoví a vyhladí pokožku Vaší pleti, energetická masáž odstraní napětí v obličejových svalech a dodá jas předčasně stárnoucí, zralé či unavené pleti. Výsledkem tohoto ošetření bude pevnější, hladší a zářivější pleť, kterou si okamžitě zamilujete.

 

MediBac® Clearing Treatment - pro pleť se sklonem k akné v dospělosti

Akné u dospělých se výrazně liší od akné u dospívajíchích, a to jak svým původem, tak způsobem léčby. Hlavním důvodem je to, že u dospělé pleti už započal proces stárnutí. Ten způsobuje dlouho trvající zarudnutí a zvýšenou pigmentaci i po zahojení zanícených pupínků- Navíc přípravky určené pro mladou aknózní pleť mohou být pro citlivější, zralou pleť příliš agresivní. Toto ošetření je ideální jak pro léčbu dospělé aknózní pleti, tak pro udržení trvale zdravé pleti.

 

 

UltraCalmingTM - pro citlivou pleť

Zarudlá, svědivá a pálivá pleť? Neschovávejte ji, bojujte s ní! Ošetření UltraCalmingTM je opravdovou úlevou pro zcitlivělou pleť, zklidňuje ji, zjemňuje a poskytuje potřebnou péči problematické, podrážděné a zanícené pleti. Zaměřuje se přímo na příčiny zarudnutí, pálení a svědění, kterými jsou neurogenní a imunogenní záněty. Díky tomu pleť zůstane po dlouhou dobu zdravá a krásná. Jsme schopni upravit program i pro onkologické pacienty, či klienty s psoriázou či rosaceou.

 

 

ChromaWhite TRX - pro pleť s nepravidelnou pigmentací

Ošetření ChromaWhite® TRx efektivně urychluje rozjasnění pleti, zlepšuje její tón a jas a propůjčuje jí svěžejší a zdravější vzhled. Účinné exfolianty pleť zbaví povrchových buněk, kvůli kterým pleť na pohled vypadá unaveně a pomáhá zmírňovat viditelnost pih a stařeckých skvrn. Rostlinné výtažky působí preventivně a zároveň bojují proti ztrátě pigmentu uvnitř buněk a udržují rovnováhu v tónu a jasu pleti. Hydratační přípravky na závěr ošetření vyhladí drobné vrásky způsobené vysušením, posílí ochrannou kožní bariéru, dodají pleti živiny a ochrání ji před škodlivými vlivy životního prostředí. Nejlepší výsledky přináši toto ošetření tehdy pokud je poskytnuto opakovaně v doporučeném programu a je doprovázeno důkladnou domácí péči o plet.

Shave - pro pány, přípravky určené nejen na úžasné holení

Body Therapy - přípravky pro péči o celé tělo se stejnou filozofií