Rubriky
Studio Esthetica

10 Tipů, Jak Přeměnit Malý Balkonový Stolek Na Domácí Oázu


Všichni se občas potřebujeme odpojit od šíleného shonu moderního života a na chvíli se uklidnit. K tomu, abyste mohli dosáhnout klidného útočiště, nemusíte se vypravit do exotických zemí. Můžete si vytvořit domácí oázu na vlastním balkoně.

Malý balkonový stolek je jednou z nejjednodušších cest, jak si vytvořit útulný pracovní prostor, posezení nebo relaxační zónu. Stačí k tomu jen pár základních prvků – malý balkonový stolek, pohodlná židle a závěsné květiny.

Pokud se chcete pustit do transformace vašeho balkonu, poskytujeme vám 10 tipů, jak na to:

1. Vyberte si správný stůl

Než se pustíte do úpravy balkonu, nezapomeňte na nejdůležitější krok – výběr správného stolu. Protože je váš balkon malý, je potřeba vybrat stůl, který se vejde do prostoru. VybírejNabytek.cz nabízí široký výběr malých balkonových stolů.

2. Použijte závěsné květiny

Květiny přidávají na balkoně příjemnou atmosféru. Pokud máte na balkoně málo místa, závěsné květiny jsou pro vás jako stvořené.

3. Vložte do dekorace koberec

Koberec je skvělým řešením, pokud váš balkonový stolek není obložený. Navíc to dodá celému designu nádech domácího pocitu.

4. Použijte závěsné police

Závěsné police jsou skvělým řešením, pokud potřebujete více úložného prostoru. Díky police můžete ukládat knihy, časopisy a další věci.

5. Použijte dekorace

Usilujte o to, aby váš balkonový stolek vypadal útulně a doma. Použijte dekorace, jako jsou svíčky, lampy, obrazy a další.

6. Použijte skleněné nádoby

Skleněné nádoby jsou ideální, pokud chcete ukládat věci na balkoně. Můžete je vyplnit květinami, sušenými květy nebo jinými dekoracemi.

7. Použijte závěsná zrcadla

Závěsná zrcadla mohou hrát klíčovou roli při transformaci balkonu. Zrcadlo může opticky zvětšit prostor a rozehřát atmosféru.

8. Použijte truhlíky

Truhlíky jsou skvělým řešením pro úložný prostor. Můžete je vyplnit květinami, dekoracemi nebo jinými věcmi.

9. Použijte světla

Světla dodají balkonu útulnou atmosféru. Použijte lampiony, svíčky nebo solární světla.

10. Přidejte květiny

Květiny jsou nezbytnou součástí každého balkonu. Můžete je přidat do truhlíků, nádob nebo je zavěsit.

Shrnutí

Transformace malého balkonového stolu na útulnou a pohodlnou domácí oázu je jednodušší, než se může zdát. Stačí k tomu jen:

  • Vybrat správný stůl
  • Použít závěsné květiny
  • Vložit do dekorace koberec
  • Použít závěsné police
  • Použít dekorace
  • Použít skleněné nádoby
  • Použít závěsná zrcadla
  • Použít truhlíky
  • Použít světla
  • Přidat květiny

Nenechte se zmást malou velikostí balkonu. S trochou fantazie a kreativity se z něj může stát domácí oáza. Pokud hledáte správný stůl, navštivte VybírejNabytek.cz.