Rubriky
Studio Esthetica

ASIR – nástěnné dekorační obrázky SVĚT o délce 110 cm z MDF desek

ASIR přináší novinku na trh – sadu nástěnných obrazů s motivem SVĚT, které jsou ideální pro každého, kdo chce svůj interiér doplnit o moderní a stylový prvek. Obrázky jsou vyrobeny z MDF desek a mají tloušťku 3 mm.

Materiál a velikost

Sada nástěnných obrazů s motivem SVĚT je vyrobena z kvalitních MDF desek, což zaručuje dlouhou životnost. Každý obrázek má velikost 20 x 60 cm (1 kus) 20 x 50 cm (2 kusy) 20 x 40 cm (2 kusy), čímž vytváří celkovou velikost 110 x 60 cm.

Design a použití

Motiv SVĚT je univerzální, a proto se hodí do každého interiéru. Obrázky mohou být umístěny například v obývacím pokoji, ložnici nebo i v kanceláři. Zkrátka kamkoliv, kde potřebujete živější prostředí.

Nabízíme také možnost zakoupení jednotlivých kusů, pokud by Vám nevyhovovala velikost celé sady.

Navíc jsou obrázky velmi lehké, takže je můžete umístit na stěnu bez obav, že by byla ohrožena statika budovy. Vše, co k umístění potřebujete, jsou šrouby a vruty, které jsou součástí balení.

Online nákup

Obrázky lze zakoupit online na stránkách společnosti ASIR, kde najdete také další dekorační prvky do Vašeho domova. Pokud Vám tedy tyto obrázky zaujaly, neváhejte a objednejte si je hned teď. Navíc, máte-li zájem zakoupit více produktů, nabízíme atraktivní slevy.

Z ASIRu Vám tedy můžeme doporučit nástěnné dekorační obrázky SVĚT jako skvělou volbu pro ozvláštnění Vašeho interiéru. Navštivte naši webovou stránku a prohlédněte si celou nabídku s dekoračními prvky. S určitostí zde najdete také doplňky, které se budou skvěle hodit k Vašim novým obrázkům.

Odkaz na produkt