Rubriky
Studio Esthetica

Bílé zahradní lehátko Bizzotto Taylor I – svěží relaxace v létě


Zahradní sezóna je tady! Čas na pohodlný posed a klidný odpočinek, na který se budete moci těšit každý den. Pokud hledáte kvalitní a moderní zahradní nábytek, neváhejte a rozhodněte se pro bílé zahradní lehátko Bizzotto Taylor.

Látková sedačka s podhlavníkem pro vaše pohodlí

Tento nábytek disponuje bílou látkovou sedačkou s podhlavníkem, která dokonale podpoří vaši hlavu a krk. Při pohledu na ně nemůžete odolat – svěží a elegantní barva je přímo stvořená pro léto.

Bizzotto Taylor I

Vysoká kvalita a odolnost

Nejde však jen o vzhled. Bizzotto Taylor I je vybaven odolnou syntetickou textilií, která vám zajistí pohodlný posed a klidný spánek po celé léto. Proto si můžete být jistí, že tento kousek nebude jen nádhernou ozdobou vašeho exteriéru, ale také herní zónou pro vaše děti nebo místem pro pohodové večerní posezení.

Matně bílý hliníkový rám o šířce 200 cm zajistí stabilitu a možnost nastavení zádové opěrky dle vašich potřeb. Navíc, nábytek může být snadno složen a přemístěn dle vašich potřeb.

Bizzotto Taylor I v zahradě

Nábytek, který stojí za ochranu

Při výběru zahradního nábytku je důležité pamatovat na jeho ochranu. Doporučujeme nábytek chránit před deštěm a zimou, aby mohl sloužit co nejdéle, a vytvářel pro vás a vaše blízké útočiště a relaxační prostor, jaký si zasloužíte.

Přepněte se na web, kde si můžete nábytek zakoupit a rozšířit tak svůj relaxační prostor o nový kousek vysoké kvality.