Rubriky
Studio Esthetica

Elegance a modernita v jednom: Šatní skříň Demi O2 s zrcadlem 180 cm v černé barvě

Pokud se chystáte na rekonstrukci svého domova, rozhodně byste neměli podcenit výběr šatní skříně. Kvalitní šatní skříň totiž sdružuje jak nadčasovou eleganci, tak i moderní prvky, což jsou dvě důležitá kritéria, která jsou při výběru šatní skříně nezbytná. Proto vám přinášíme přehled elegantní a moderní Šatní skříň Demi O2 s zrcadlem 180 cm v černé barvě.

Posuvná skříň se zrcadlem

Šatní skříň Demi O2 překvapí nejen svým elegantním vzhledem, ale také praktickým řešením. Skříň je vybavena posuvnými dveřmi, které šetří místo v místnosti. Kromě toho jsou jedny dveře vybaveny zrcadlem, což je ideální řešení pro ty, kteří potřebují rychle zkontrolovat svůj vzhled.

Prakticky řešené vnitřní uspořádání

Do šatní skříně Demi O2 se vejde opravdu mnoho věcí, protože vnitřní uspořádání je velmi praktické. Skříň je vybavena výklopnými poličkami, zásuvkami a samozřejmostí jsou závěsy na vaše oblečení. Díky tomu budete mít všechny své věci hezky uspořádané a přehledné.

Nadčasové barvy a jednodušší linie

Jeden z nejdůležitějších prvků šatní skříně je barva. Šatní skříň Demi O2 je vyrobena v nadčasové a elegantní černé barvě mat. Do každého interiéru zapadne bez problému. Navíc linie této šatní skříně jsou jednoduché a čisté, což dodává celému kusu nábytku další moderní rozměr.

Provedení v barvě černý mat

Šatní skříň Demi O2 je vyrobena z 16mm silné laminované desky. Přední strana skříně je rovněž opatřena 16mm silnou laminovanou deskou, která je odolná a odolává poškození. Zadní strana skříně je z HDF desky. Hrany skříně jsou zakončeny 0,5mm PVC dýhou také odolnou proti poškození.

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 180x200x62 cm

Šatní skříň Demi O2 má šířku 180 cm, výšku 200 cm a hloubku 62 cm. To je pro většinu lidí dostatečné. Všimněte si také elegantních vzhledových linií a konstrukce. Je to prostorově úsporné řešení pro váš domov.

V případě, že hledáte moderní a elegantní šatní skříň, Šatní skříň Demi O2 s zrcadlem 180 cm v černé barvě je ideálním řešením pro vás. Navíc Vám poslouží po mnoho let a bude skvělým doplněk do každého interiéru. Více informací o této šatní skříni naleznete na stránce produktu.