Rubriky
Studio Esthetica

Elegantní pohovka MICADONI Mamaia – světle modrá sametová kráska pro tři osoby

Elegantní třímístná pohovka MICADONI MAMAIA zaujme na první pohled svým nadýchaným vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění a kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá elegantní vzhled a nádech luxusu. Díky zajímavému prošívání vzniká jemný design, který do vašeho domova vnese lehkost a styl. Opěrné polštářky zvednou úroveň vašeho odpočinku o stupeň výš. Nechte se obklopit komfortem ve společnosti pohovky Mamaia.

Sametová krása do vašeho interiéru

Pohovka MICADONI Mamaia je vhodná pro všechny, kdo chtějí do svého interiéru vnést kousek luxusu a elegance. Sametové čalounění ve světle modré barvě působí velmi noblesně a krásně kontrastuje s kovovou podnoží. Díky třem sedákům můžete pohodlně sedět a relaxovat s rodinou či přáteli.

Pohovka MICADONI Mamaia
Pohovka MICADONI Mamaia v elegantní světle modré barvě se kovovou podnoží.

Prošívání vytváří zajímavý design

Vrchní část sedáků i opěrek jsou prošité do krásných kosočtverečných vzorů, které do pohovky vnáší jemný design a eleganci. Okolí prošívaného vzoru je lehce nadýchané, což činí celkový dojem velmi měkký a příjemný na pohled i na dotek.

Detail prošívaní
Prošívaní pohovky MICADONI Mamaia do kosočtverečných vzorů vytváří zajímavý design a dodává interiéru lehkost.

Dodává se na zakázku

Tento produkt se vyrábí na zakázku, aby byl pro vás přesně takový, jaký si přejete. Proto zboží nepodléhá běžnému právu na vrácení zboží. Avšak pokud byste měli nějaký problém s kvalitou či poškozením, neváhejte nás kontaktovat.

Nezapomeňte si vybrat tu správnou barvu, která dokonale zapadne do vašeho interiéru a bude vás bavit. Pokud máte zájem o jiné provedení čalounění, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám pomůžeme s výběrem.

Pohovka MICADONI Mamaia je skvělou volbou pro všechny, kdo hledají elegantní a pohodlný kousek nábytku do svého interiéru. Přináší nejen komfortní odpočinek, ale i dojem luxusu a lehkosti. Zkuste si ji objednat ještě dnes a užijte si svého odpočinku v krásném a elegantním prostředí.

Odkaz na produkt: Světle modrá sametová třímístná pohovka MICADONI Mamaia 177 cm