Rubriky
Studio Esthetica

Forbyt Záclona Chloris – Barevný záblesk do každého pokoje

Pokud si myslíte, že záclony už dávno nejsou v módě, tak jste na omylu. Záclony se hodí do každé místnosti a dokonale zútulní a zkrášlí interiér.

Barevné kytičky pro každý pokoj

Záclona Chloris s barevnými kytičkami se hodí do dětského pokoje nebo třeba do jídelny. Tento kusový kousek určitě přiláká pozornost a dokáže oživit místnost. Barevné kytičky jsou velmi výrazné a dodají prostoru živost a originalitu.

Jednoduchá instalace

Jde o velmi praktickou záclonu, kterou není třeba žehlit ani prát. Je obšitá a připravena rovnou na zavěšení na okno. Jednoduše ji upevníte na rohových háčcích a můžete se těšit z pohledu na krásnou záclonu.

Ilustrační obrázek

Obrázek, který záclonu prezentuje je pouze ilustrační. Ve skutečnosti získáte záclonu pouze v konkrétním provedení na okno. Avšak to nic nemění na tom, že záclona je krásná a skutečně se vyplatí ji mít nejen kvůli jejím praktickým vlastnostem, ale také kvůli tomu, jak dokáže pozvednout celkovou atmosféru v pokoji.

Pro získání této krásné záclony navštivte tento odkaz a potěšte svoje oko i duši krásou a čistou elegancí. Záclona Chloris skutečně dokáže oživit každou místnost a vytvořit z ní útulný a velmi osobitý prostor, na který se budete s láskou dívat denně.