Rubriky
Studio Esthetica

Hnědá silikonová forma Lékué s 6 přihrádkami na pečení houskek

Propadněte kouzlu domácího pečení

Se silikonovou formou na chleba Lékué vám to půjde pěkně od ruky. Připravené těsto si připravte do formy, nechte nakynout a šup s ním do pece. S touto formou budete mít 6 kusů chleba najednou!

O kulinářské značce, která se nebojí změn

Lékué posouvá zajeté tradice v oblasti vaření a pečení. Tato mladičká značka z temperamentního Španělska se nebojí inovací. Právě proto hýří jejich produkty barvami, neobvyklými tvary a netradičními materiály.

Důraz kladou designéři nejen na originální vzhled, ale především na kvalitu, bezpečnost a jednoduché používání. Výsledkem je neobyčejné nádobí a kuchyňské vychytávky, které boří stereotypy a plně se přizpůsobí i vaření v mikrovlnné troubě.

Důkazem, že je Léuké opravdovým odborníkem potvrzují i řady ocenění Good Design Awars v roce 2007 a 2010.

O odolném materiálu

Designéři značky si stojí za použitím odolného silikonu. I když je jedná o formu plastu, prochází materiály přísnými hygienickými a bezpečnostními kontrolami. Jsou tedy zdravotně nezávadné a zajišťují bezpečné vaření.

Platinový silikon je lehký a odolný, navíc i praktický – jednoduše se čistí a s klidem ho můžete dát i do myčky. Nepřejímá pachy a odolává velmi nízkým i vysokým teplotám.

Hnědá silikonová forma Lékué s 6 přihrádkami na pečení houskek

Pokud vám chybí inspirace na zdravou snídani nebo máte prostě chuť na domácí chléb, určitě nepodceňte silikonovou formu s 6 přihrádkami na pečení houskek od značky Lékué. Tato forma zkrátka nemá chybu.