Rubriky
Studio Esthetica

Kancelářská židle MESSICA – pohodlné a elegantní řešení pro vaše pracovní prostory v šedém provedení


Kancelářská židle MESSICA – pohodlné a elegantní řešení pro vaše pracovní prostory

Popis produktu

Kancelářská židle MESSICA nabízí dokonalou kombinaci pohodlí a elegance. Její černo-šedá barva se snadno hodí do každého interiéru, ať už se jedná o kancelář nebo pracovnu doma.

Rozměry této židle jsou: šířka 64 cm, výška 116-122 cm a hloubka 60 cm. Výšku sedu můžete nastavovat v rozmezí 46-52 cm dle svých potřeb.

Materialy, ze kterých je tato židle vyrobena, jsou membránová látka a síťovina. Jedná se o velmi kvalitní materiály, které zajišťují příjemný pocit při sednutí.

Mechanismus TILT umožňuje plynulé naklánění židle dozadu i dopředu pro ještě větší pohodlí. Mnoho uživatelů ocení také nastavitelnou opěrku hlavy, která umožňuje odpočinout si a uvolnit krční svaly.

Zárukou kvality je také nosnost této židle, která dosahuje max. 100 kg.

Cena a způsob dodání

Kancelářská židle MESSICA se dodává v demontu, což usnadní její přepravu. Její cena je velmi přijatelná a určitě vám přinese spoustu pohodlí a komfortu při práci.

Pokud máte zájem o tento produkt, navštivte tuto stránku na webu Esrom.cz a objednejte si ji ještě dnes.

Závěr

Kancelářská židle MESSICA je skvělou volbou pro každého, kdo tráví většinu svého času u počítače. Nabízí dokonalou kombinaci kvality, pohodlí a designu, která vám pomůže udržet si zdravou a ergonomickou pozici při práci.

Kancelářská židle MESSICA