Rubriky
Studio Esthetica

Maxi postel z masivu Evropa s matrací Medical a roštem zdarma v barvě dub 80 x 200 cm


Nová postel z masivu Evropa s matrací Medical a roštem zdarma v barvě dub 80 x 200 cm

Kvalitní postel z masivu borovice

Nová postel z masivu borovice o síle 25 – 28 mm je skvělou volbou pro každého, kdo hledá pevnou a stabilní postel. Její součástí je rovněž kvalitní matrace MEDICAL o výšce 16 cm i laťkový rošt. Postele jsou lakovány dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem, což zaručuje nejen krásný vzhled, ale také zdravotní nezávadnost.

Barevné provedení

Postele jsou nabízeny v barevných provedeních olše, dub a ořech. Všechna barevná provedení jsou mořena ve výše zmíněných odstínech a následně dvakrát lakována průhledným lakem. Pokud tedy preferujete určitou barvu, určitě si přijdete na své.

Pevnost a nosnost

Postele jsou pevné a stabilní a jejich nosnost je 120 kg. Pokud si chcete pořídit dvoulůžko (od šířky 120 x 200 až 180 x 200 cm), je celková nosnost 240 kg. Rošt postelí tvoří 12 příček z masivu borovice, které jsou spojeny textílií a mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm. Při volbě matrace taštičkové a bonelové je nutné, aby mezera mezi rošty byla max. 3 cm. Proto doporučujeme při volbě takových matrací vložit do mezer mezi jednotlivými př