Rubriky
Studio Esthetica

Mimoúrovňová vanová baterie Axor Citterio M od Hansgrohe bez podomítkového tělesa v chromu 34425000


Vysoká kvalita a moderní design

Vanová baterie Axor Citterio M od renomovaného německého výrobce armatur Hansgrohe je synonymem pro kvalitu a moderní design v oblasti koupelnového vybavení. Tento produkt je zvláště vhodný pro minimalistické interiéry, které jsou v dnešní době velmi populární.

Jednoduchá instalace

Díky tomu, že se vanová baterie Axor Citterio M montuje bez podomítkového tělesa, je instalace velmi jednoduchá a rychlá. Nemusíte také řešit dodatečnou montáž potřebného tělesa. Stačí pouze připojit vodovodní kohoutky a vanovou baterii připevnit k vaně nebo zdi a již můžete být připraveni k pohodlnému koupání.

Výhodné chromové provedení

Vanová baterie Axor Citterio M je dostupná v elegantním chromovém provedení, které se hodí do každé moderní koupelny. Chrom hraje roli nejen v estetickém provedení, ale také chrání produkt před korozí a snižuje riziko poškození. Prostě úžasný doplněk, který nejen bude poskytovat pohodlí, ale také bude nádherně vypadat.

Odkaz na produkt

Pokud jste se rozhodli pro tento produkt, můžete si ho zakoupit na našem e-shopu. Vanova baterie Axor Citterio M bez podomítkového tělesa v chromu 34425000. Nezapomeňte si přečíst detailní informace o produktu a zkontrolovat cenu. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu.

Vanová baterie Axor Citterio M