Rubriky
Studio Esthetica

Moderní sedací souprava Bree Mini v antracitové barvě a pravém rohu


Moderní a kvalitní sedací souprava Bree mini

Pokud hledáte moderní a kvalitní sedací soupravu, může se vám zamlouvat model Bree Mini od výrobce Isolund. Souprava je k dispozici v antracitové barvě a s pravým nebo levým rohem. Nyní ji můžete mít za super akční cenu, která platí jen u nás! Cena se vztahuje na potah na hlavní fotografii.

Kvalitní látka Cloud

Sedací souprava Bree Mini je vyrobena z kvalitní látky Cloud. Tato látka je odolná proti opotřebení a snadno se udržuje. Navíc vypadá velmi moderně a stále atraktivně. Souprava tak zůstane krásná i po dlouhodobém používání.

Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh

Pro lepší přizpůsobení vašim potřebám nabízíme sedací soupravu Bree Mini v provedení s pravým nebo levým rohem. Tak si ji můžete přizpůsobit vaší domácnosti a k dispozici budete mít pohodlnější a útulnější místo k odpočinku.

Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru

Kromě toho, že sedací souprava Bree Mini nabízí pohodlné posezení a skvělý design, je také rozkládací. Po rozložení můžete využít plochu o rozměru 120x200cm. Souprava také obsahuje úložný prostor, díky kterému můžete snadno a rychle ukládat různé věci.

Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus

Sedm malých kroků a máte uklizené bydlení. Zadní strana sedací soupravy ve skrytu očí ukrývá praktické řešení pro úložiště deky či polštářů.

Vlnová pružina, pohodlný sedák, nastavitelné podhlavníky, ozdobné prošívání, černé kovové nohy

Souprava Bree Mini je vybavena vlnovou pružinou, která zajišťuje pohodlné sezení. Sedák je navíc nastavitelný, takže si ho můžete nastavit podle svých představ. Kromě toho souprava obsahuje nastavitelné podhlavníky, ozdobné prošívání a elegantní černé kovové nohy.

Rozměry: (délka x šířka x výška)167x263x89/106cm

Pokud uvažujete o pořízení sedací soupravy Bree Mini, je důležité znát její rozměry. Souprava má délku 167cm, šířku 263cm a výšku 89/106cm (podle nastavení podhlavníků). Po rozložení má plochu 120x200cm.

Je tedy více než vhodná pro menší i větší obývací pokoje, kde se stane nejen krásnou dekorací, ale zároveň praktickým místem pro odpočinek a relaxaci.

Koupit nyní

To vše získáte s moderní sedací soupravou Bree Mini v antracitové barvě a pravém rohu od Isolund. Nečekejte a dopřejte si kvalitní a pohodlnou sedačku za super cenu.