Rubriky
Studio Esthetica

Moderní stropní led svítidlo o rozměru 62/36,8/7,3 cm

Moderní stropní led svítidlo o rozměru 62/36,8/7,3 cm je ideální volbou pro každého, kdo hledá praktické a vkusné osvětlení pro svůj interiér. Svítidlo je vyrobeno z materiálu kombinujícího dřevo a kov, který působí velmi moderně a stylově.

STROPNÍ LED SVÍTIDLO, 62/36,8/7,3 cm – DŘEVO KOV, ČERNÁ

Stropní led svítidlo se hodí do mnoha různých prostor, například do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Jeho elegantní design doplní váš interiér a vytvoří příjemnou atmosféru. Rozměry svítidla jsou 62×36,8×7,3 cm.

Osvětlení je vysoce úsporné díky technologii LED. Svítidlo disponuje dvěma 11W LED žárovkami, které vytvoří světelný tok až 1200LM a barvu světla 3000K. Tyto vlastnosti jsou velmi důležité a úsporné pro každého uživatele, který chce v první řadě ušetřit energii.

Stropní led svítidlo

Montáž svítidla je velmi snadná a rychlá. Stačí ho jednoduše připevnit ke stropu a připojit k elektrické síti. Pokud nemáte dostatek zkušeností, doporučujeme nejlépe oslovit odborníka v této oblasti.

Moderní vzhled a kvalitní světlo jsou velmi důležitými faktory pro každého, kdo chce mít příjemný a vkusný interiér. Proto doporučujeme tento typ stropního led svítidla každému, kdo hledá úsporné, stylové a kvalitní osvětlení.

Pokud máte zájem o tento produkt, neváhejte si prohlédnout stránku www.codina.cz, kde si můžete zakoupit tento produkt za výhodnou cenu.