Rubriky
Studio Esthetica

Nakupujte postel ROCCO 90 x 200 cm v barevném provedení Sawana 21 s pravým provedením!

Moderní čalouněná postel, kde je každodenní vstávání radost díky výšce ložné části postele, která je 60 cm. Postel má moderní design a několik variant potahových látek. Postel je vyrobena z kombinace dřeva a LTD.

Tuto krásnou postel najdete na webu Nářadí.cz, kde si ji můžete zakoupit za velmi příznivou cenu.

Boxspring – nový koncept zajišťující vysoký komfort spánku

Co je Boxspring? To je báječný vynález, jak z dobré postele udělat ještě lepší – s extra porcí pružení a přitom s maximálním důrazem na dokonalou ergonomii těla při spánku.

Fotografie postele ROCCO

Boxspring postele jsou moderní koncept postelového nábytku, který si získává stále větší popularitu. A to díky svému úžasnému pohodlí a vysokému komfortu spánku, který poskytují.

Jak to funguje? Základem Boxspring postele je množství pružin, které jsou rozmístěny do vodorovné vrstvy. Tyto pružiny pak tvoří samostatné podpěry pro rošt, následně pro matraci a navrch pak pro celou postelovou konstrukci včetně polštářů a dekorativního nábytku.

Fotografie pružinového roštu

Díky tomu, že je postelová konstrukce takto složena, zajišťují Boxspring postele nejvyšší možnou úroveň pohodlí. Pružiny v roštu totiž dokonale reagují na jakýkoli pohyb těla v průběhu noci a poskytují tak dokonale přizpůsobivý podklad pro spánek. Tento koncept také umožňuje účinné odvádění vlhkosti a zajišťuje perfektní ventilaci celé postele.

Fotografie matrace

Postel ROCCO 90 x 200 cm v barevném provedení Sawana 21 s pravým provedením, kterou jsme na začátku článku představovali, je právě takovou novodobou a moderní Boxspring postelí. Pokud ji máte v úmyslu si zakoupit, neměli byste přehlédnout ani nabídku dalších podobných postelí, které vám mohou nabídnout ještě větší a lepší zážitek ze spánku.