Rubriky
Studio Esthetica

Nordický design: Elegantní závěsné světlo Dion Easy I v opálově bílém skle


Základní popis produktu

Designové závěsné světlo Dion Easy je designová a nadčasová klasika. Závěsné světlo je ideální pro osvětlení interiérů nebo zvýraznění atmosféry, kdekoli je potřeba. Opálově bílému skleněnému stínidlu ve tvaru okouzlující koule dominují jednoduché linie a pravidelný tvar, díky kterému je toto osvětlení vhodné do moderních, ale i do klasických interiérů. Světlo působí velice přirozeně a ponoří tak váš obývací prostor do příjemné atmosféry, a zároveň dodá interiéru jedinečný styl.

Specifikace produktu

Závěsné světlo Dion Easy I Obsahuje:

  • Kovový chromovaný plafon o průměru 12 cm
  • Opalově bílé skleněné koule o průměru 14 cm
  • Přívodní kabel o délce 120 cm
  • Hmotnost: 1,2 kg

Technické údaje:

  • Spínač se nachází na kabelu
  • Připojení E27
  • Maximální výkon: 1×60 W
  • Maximální napětí: 230 V

Designové řešení

Opálově bílá barva: Skvělou volbou do jakéhokoli interiéru je opálově bílé sklo. Díky své průsvitnosti dokáže skleněné stínidlo filtrovat světelný tok tak, aby vytvořilo příjemně měkký a rovnoměrný zdroj světla.

Jedinečné linie a pravidelný tvar: Závěsné světlo Dion Easy I vyniká jednoduchými linii a pravidelným tvarem. Takový design se hodí do jakéhokoli moderního i klasického interiéru.

Přirozená atmosféra: Světlo skleněného stínidla působí velmi přirozeně a vytváří tak příjemnou atmosféru. Navíc závěsné světlo lze velmi snadno regulovat podle svých požadavků a potřeb.

Využití závěsného světla Dion Easy I

Osvětlení interiéru: Závěsné světlo Dion Easy I je ideální pro osvětlení interiéru. Vynikne jak v bytových prostorech, tak i v kancelářích.

Zvýraznění atmosféry: Závěsné světlo Dion Easy I dokáže vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru v jakémkoliv prostředí.

Závěr

Designové závěsné světlo Dion Easy I v opálově bílém skle je velmi elegantní a nadčasové osvětlení, které je ideální pro osvětlení interiéru nebo zvýraznění atmosféry. Světlo působí velmi přirozeně a dokáže tak vytvořit příjemnou atmosféru v jakémkoliv prostoru. Pokud hledáte moderní a elegantní osvětlení, závěsné světlo Dion Easy I vás jistě nezklame.

Zde můžete produkt zakoupit.

Závěsné světlo Dion Easy I v opálově bílém skle

Pozn.: Žárovka není součástí balení.