Rubriky
Studio Esthetica

Nové stropní LED svítidlo Lorein II – neuvěřitelně lehké a ovládané na dálku!


Moderní design

Nové stropní LED svítidlo Lorein II je vyrobeno v nevšedním geometrickém stylu, který zaujme na první pohled. Jeho moderní design je perfektní pro každý interiér, stejně jako pro každého zákazníka, který má pocit pro styl a kvalitu.

Kvalitní ocelové zpracování

Svítidlo Lorein II je vyrobeno z nejkvalitnější oceli, která byla v další fázi výroby několikrát pokryta vrstvou antistatického smaltu. Díky tomu má dokonalý hladký povrch, který je odolný proti poškrábání, oděru i mechanickému poškození.

Funkce dálkového ovládání

Jednou z hlavních funkcí svítidla Lorein II je dálkové ovládání, které umožňuje snadné nastavení teploty i intenzity světla. Na dálkovém ovladači si budete moci snadno zapnout nebo vypnout svítidlo, přepnout mezi denním a nočním režimem, zvýšit nebo snížit jas a dokonce změnit barvu světla.

Perfektní pro každý interiér

Krása svítidla Lorein II spočívá také v jeho schopnosti skvěle zapadnout do jakéhokoliv interiéru. Jeho netradiční charakteristický vzhled se neruší celkovým dojmem, protože svítidlo je designově přizpůsobeno celkovému vzhledu místnosti.

Osmibodové LED osvětlení

Svítidlo Lorein II disponuje osmibodovým LED osvětlením, které ohromí jakýmkoliv zákazníkem. Jedná se o jedinečné světlo, které nejen osvětlí celou místnost, ale také ji udělá mnohem krásnější.

Zakupte si jej zde: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/toolight-stropni-led-svitidlo-na-dalkove-ovladani-lorein-ii-sede

Závěr

Výborný výběr nového stropního LED svítidla Lorein II vám pomůže nejen přidat do vašeho domova novou rovinu pevnosti a funkčnosti, ale také vám umožní získat světlo, které vám umožní tvořit a vytvářet jakýkoli potřebný interiérový design. Takže si zakupte svítidlo Lorein II a zažijte neuvěřitelnou kvalitu a výkonnost světla, které vám pomůže dělat věci lépe a rychleji.