Rubriky
Studio Esthetica

Nové stropní svítidlo Nomi – elegance černého a bílého provedení od Opviq

Stropní svítidlo Nomi skvěle doplní moderní interiér a zároveň poskytne dostatek světla. Svítidlo je vyrobeno z kovu v černé barvě a bílém skle. Produkt lze umístit na chodbu, do vstupní haly, do obývacího pokoje nebo do ložnice. Své místo najde také v restauracích nebo kavárnách.

Specifikace produktu:

  • Materiál: kov/sklo
  • Barva: černá/bílá
  • Moderní design
  • Typ závitu: E 27 Max 60 W

Toto stropní svítidlo Nomi je v podstatě dva různé tvary ve svém černém a bílém provedení. Tato kombinace barev vytváří moderní, ale elegantní dojem a osvětlení z něj může být perfektním doplňkem k Vaší domácnosti.

Svítidlo má výšku 20 cm a šířku také 20 cm. Je to dostačující velikost svítidla pro menší místnosti, ale stále dostatečně velké pro větší místnosti.

Výhody

1. Doplní moderní interiér

2. Poskytne dostatek světla

3. Elegantní design

4. Různé možnosti umístění

Tento produkt je snadno instalovatelný a lze jej osadit s žárovkou s maximálním výkonem 60 W. Takže máte dostatečné osvětlení pro svůj domov nebo komerční prostory.

Pro více informací o tomto stropním svítidle Nomi, navštivte webovou stránku našeho prodejce, kde si jej můžete objednat.

Obrázky

Stropní svítidlo Nomi černé a bílé provedení
Stropní svítidlo Nomi černé a bílé provedení

Tento designový kousek bude vypadat skvěle v moderní domácnosti. Pokud se rozhodnete pro tento úžasný produkt, určitě nebudete litovat!