Rubriky
Studio Esthetica

Opviq Stropní svítidlo Fes IV zlaté: Klenot vášeho interiéru


Zajímavý vzhled pro vaši domácnost

Opviq Stropní svítidlo Fes IV zlaté je skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Díky svému zajímavému vzhledu dokáže oslnit a přitáhnout pozornost každého návštěvníka. Navíc svítidlo přináší dostatek světla a dokáže vykouzlit útulnou a příjemnou atmosféru.

Více než jen do domácností

Opviq Stropní svítidlo Fes IV zlaté není určeno pouze pro vaši domácnost. Skvěle se hodí také do restaurací, klubů a kaváren. Umožňuje tvořit příjemné a útulné prostředí, které si mohou užít návštěvníci vašeho podniku. Navíc svítidlo disponuje nastavitelnou výškou, takže je možné ho přizpůsobit konkrétním prostorám.

Specifikace produktu

Stropní svítidlo Opviq Fes IV disponuje kovovým tělem a rozměry 80 x 6 cm. Jeho výšku lze nastavit od 25 do 105 cm podle konkrétních požadavků. Svítidlo umožňuje použití pěti žárovek E 27 o maximálním výkonu 40 W.

Další svítidla ze série Fes

Opviq nabízí také další svítidla ze série Fes. Mezi nimi například najdete stolní a podlahová svítidla, které dokážou dotvořit váš interiér. Pokud už máte ve svém domě nějaké svítidlo z této série, můžete tak díky celkovému designu vytvořit jednotný styl v celém interiéru.

Opviq Stropní svítidlo Fes IV zlaté

Ilustrační obrázek

Zajímá vás toto stropní svítidlo? Podívejte se na něj blíže na stránkách srovnavacnabytku.cz.

Stačí pár kliknutí a můžete si objednat klenot vašeho interiéru.