Rubriky
Studio Esthetica

Osvežte se s osuškou do sprchy Vossen – novinka ve velikosti 67/140 cm v bílé barvě


Osvežte se s osuškou do sprchy Vossen

Novinka ve velikosti 67/140 cm v bílé barvě

Tuto osušku ve značkové kvalitě VOSSEN si oblíbíte! Stane se Vaším společníkem při relaxaci v koupelně nebo u bazénu. Vysoce kvalitní doplněk má rozměry cca 67 x 140 cm a je vyroben ze 100% bavlny s hebkým povrchem.

Vossen osuška do sprchy 67/140 cm bílá

Osuška v decentní bílé barvě má vynikající savost a je opatřena praktickým poutkem k pověšení. Díky ní se budete cítit svěže a osvěženi po každém sprchování nebo koupání.

Osuška od značky VOSSEN: hýčkejte své tělo! S touto osuškou se budete cítit jako v luxusním spa, protože VOSSEN je garantem kvality a nabízí nejvyšší standardy výroby. Osuška je balena v atraktivním obalu a díky svým rozměrům se hodí pro každého člena rodiny.

Kupte si kvalitní osušku do sprchy od značky VOSSEN a osvěžte svůj životní styl. Získáte nejen praktický doplněk do koupelny, ale také spolehlivého společníka, který Vám dodá energii a osvěžení každý den.

Nakupujte pohodlně a rychle na www.nabytekhned.cz a získejte nejvyšší kvalitu za bezkonkurenční cenu. Osuška od značky VOSSEN v barvě bílé, rozměry 67 x 140 cm a složení 100% bavlna.

Detailní popis produktu:

Barva: bílá
Rozměry: 67 x 140 cm
Složení: 100% bavlna