Rubriky
Studio Esthetica

Pružinová matrace ORSOLA: Kvalitní spánek na celou noc v rozměru 120 x 200 cm


Pružinová matrace ORSOLA: Kvalitní spánek na celou noc

Kvalitní pružinová matrace s tuhostí H3

Pružinová matrace ORSOLA je kvalitní matrace s tuhostí H3, která se pruží a přizpůsobuje se Vašemu tělu. Díky torzním pružinám a kvalitnímu polstrování zaručuje dokonalou oporu a pohodlí pro Vaše tělo. Matrace má výšku 18 cm a rozměr 120 x 200 cm.

Není nic důležitějšího než kvalitní spánek. Dobře odpočatí lidé jsou výkonnější a zdravější.

Hypoalergenní potah pro bezpečný spánek

Potah matrace ORSOLA je vyroben z hypoalergenního materiálu, který zaručuje zdravý a bezpečný spánek. Materiál je příjemný na dotek a lze jej jednoduše vzít a vyprat. Potah matrace ORSOLA není jen praktický, ale také skvěle doplní Váš interiér svou moderní a elegantní barvou.

S nedostatkem spánku je spojena celá řada zdravotních problémů. Pokud trpíte nespavostí nebo špatným spánkem, rozhodně byste měli investovat do kvalitní matrace.

Matrace ORSOLA na míru Vašim potřebám

Matrace ORSOLA existuje v několika tuhostech, takže si můžete vybrat tu, která nejvíce vyhovuje Vašim potřebám. Tloušťka matrace je 18 cm, takže se dokonale vejde do většiny postelí. Navíc dokáže snadno absorbovat Vaše pohyby během spánku, takže Vás nenaruší partnerův pohyb.

Při výběru matrace je nutné myslet na svůj zdravotní stav a preferovanou tvrdost matrace. Pokud máte bolesti zad, doporučujeme zvolit tu pevnější variantu.

Výhodná cena a kvalita

Pružinová matrace ORSOLA nabízí vynikající poměr cena/výkon. Za velmi příznivou cenu získáte kvalitní matraci, která Vás dokáže skvěle podpořit během celé noci. Navíc se jedná o trvanlivý kus nábytku, na který se můžete spolehnout.

Pružinová matrace ORSOLA je skvělou investicí do Vašeho zdraví a spánku. Zaručí Vám dokonalou oporu a pohodlí, díky kterým se budete ráno cítit plní energie a výkonu.

Pružinová matrace ORSOLA

Pokud si chcete objednat pružinovou matraci ORSOLA v rozměru 120 x 200 cm, navštivte stránku produktu na našem e-shopu a objednejte si svůj kus nábytku ještě dnes!