Rubriky
Studio Esthetica

Rozkládací rohová sedačka s lůžkem a úložným prostorem v levé verzi – MENDON 40 – světle šedá látka/černá ekokůže

Rozkládací rohová sedačka ve tvaru „L“ nabízí prostorové řešení pro velké obývací prostory. Díky svému provedení v levé verzi a potahu z látky a ekokůže, je ideální pro moderní interiéry. Kombinace těchto dvou materiálů dodá sedačce elegantní vzhled a zároveň ji ochrání před různými vnějšími vlivy. Sedačka je navíc vybavena lůžkem a úložným prostorem, což přispívá k její funkčnosti.

Levé provedení

Tato rohová sedačka je vyrobena s ohledem na ergonomii a maximální pohodlí svých uživatelů. Levé provedení umožňuje snadné začlenění do různě velkých obývacích prostor, přičemž její moderní design dodá interiéru na výjimečnosti.

Zadní část sedačky je potažená látkou

Sedačka MENDON 40 je vybavena zadní částí potaženou látkou, což nabízí možnost umístění v místnosti volně a nezávisle na stěně. Potahová látka Sawana 21 v barvě světle šedé a Soft 11 černá ekokůže dodávají sedačce odolnost a snadnou údržbu.

rozkládací sedačka Mendon 40

Rozměry a materiál

Rozměry sedačky jsou 275 x 202 x 90 cm. Výška sedu je 43 cm a rozměry pro spaní jsou 193 x 125 cm. Systém rozkladu „Delfin“ zajišťuje snadné a pohodlné přeměnění sedačky na lůžko. Sedačka je vybavena vlnitými pružinami a nožkami z kovu. Tyto materiály umocňují celkový dojem z kvalitního výrobku a jeho dlouhodobé použitelnosti.

rozkládací sedačka Mendon 40 interiér

Systém úložného prostoru

Rozkládací rohová sedačka MENDON 40 je vybavena úložným prostorem, který umožňuje skladování polštářů, povlečení a dalších věcí potřebných pro spaní na lůžku. Díky tomu si můžete ušetřit místo a minimalizovat pořizovací náklady na další úložné prostory.

Dodání v demontu

Rozkládací rohová sedačka je dodávána v demontu. To umožňuje snadnou manipulaci s většími součástmi při montáži a minimalizuje riziko poškození sedačky při transportu. Sestavení je jednoduché a rychlé, a tak si můžete brzy užívat svou novou sedačku MENDON 40.

Nemusíte hledat dál, rozkládací rohová sedačka MENDON 40 s úložným prostorem je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní a pohodlné řešení pro svůj obývací prostor.

Nakupujte na www.srovnavacnabytku.cz a nechte se inspirovat dalšími výrobky z naší nabídky!