Rubriky
Studio Esthetica

Sada 2 terakotových květináčů s miskou od Kave Home – Karlina


Elegance na terase

Na terasu i balkon rozhodně patří řádka bylinek a letniček. V minimalistických 2 terakotových květináčích od značky Kave Home jim to bude slušet dvojnásob a vaše oáza klidu pod širým nebem získá další body za eleganci.

Šetrná zálivka

Vaše rostlinky ocení především doplňující misku, která umožňuje spodní zalévání. Citlivé listy tak zůstanou nezmáčené a nehrozí, že by se kořeny topily v přebytku vláhy.

Rozměry

Květináče mají následující rozměry:

Květináč a) ⌀ 33 cm, výška 35 cm

Květináč b) ⌀ 24 cm, výška 27 cm

Vhodné pro použití v krytých venkovních prostorech

Květináče jsou vyrobeny z kvalitního terakotového materiálu a jsou tak vhodné pro použití v krytých venkovních prostorech. Pokud hledáte stylový doplněk pro terasu nebo balkon, sada 2 terakotových květináčů s miskou od Kave Home je tou správnou volbou.

Sada 2 terakotových květináčů s miskou Kave Home - Karlina

Elegantní a praktický doplněk

Květináče od Kave Home jsou nejen krásné, ale také praktické. Pokud si zakoupíte tuto sadu, můžete si být jisti, že vaše rostliny budou mít dostatek prostoru pro růst a přitom ještě budou vypadat skvěle. Díky doplňující misce navíc nebude hrozit, že by vaše květiny utonuly v přebytečné vodě.

Zakupte si sadu 2 terakotových květináčů s miskou Kave Home – Karlina na našem eshopu

Pokud jste zaujali květináče od Kave Home a chtěli byste si je zakoupit, navštivte náš eshop na adrese https://www.kupsinabytek.cz/produkt/sada-2-terakotovych-kvetinacu-s-miskou-kave-home-karlina. Zde naleznete nejen tuto sadu, ale také mnoho dalších produktů pro Vaši zahradu či interiér.