Rubriky
Studio Esthetica

Stylová obývací stěna Hanah Home Siyah Demirli 180 cm v hnědé barvě

Stolky pod televize jsou dnes neodmyslitelnou součástí moderního domova. Kromě role uložení televizoru totiž mohou být také stylovým prvky, které dotvářejí celkový design interiéru. Pokud hledáte unikátní a moderní televizní stolek, který nejenže bude působit přirozeně a rezervovaně, ale také se bude pyšnit kvalitním zpracováním a rozměry, které nabídnou dostatek prostoru pro skladování různých předmětů, může být pro vás ideální obývací stěna Siyah Demirli 180 cm od značky Hanah Home.

Otevřené police a stabilní konstrukce

Tento stylový televizní stolek vám nabídne spoustu prostoru pro uložení různých dekorací nebo knih. Obývací stěna Hanah Home Siyah Demirli se skládá z několika otevřených policí, které umožňují ukládání různých věcí. Konstrukce stěny je stabilní a vyrobená z kvalitního materiálu, který bude vydržet mnoho let. Výška nohou je 10 cm, což dává střízlivý nádech stěně.

Nápaditý vzhled

Spatření této obývací stěny určitě neunikne vaší pozornosti. Nápaditý a moderní design skvěle ladí s ostatním nábytkem v obývacím pokoji. Hlavní dominantou je stůl na TV, který podtrhuje celkový vzhled stěny. Kromě toho je výběr hnědé barvy pro stěnu obzvláště vhodný pro ty, kteří chtějí do svých interiérů vnést příjemnou a uklidňující atmosféru.

Odolný materiál

Nošením, pádem, nebo otrháním dekorativní vrstvy nebo úderu nebo odření laku se můžete zbavit ochranné vrstvy a potničit kus nábytku. Proto je použití trvanlivého materiálu důležité. Obývací stěnu Hanah Home Siyah Demirli 180 cm v hnědé barvě lze označit jako velmi odolný materiál. Tím je melaminem potažená dřevotříska 18 mm.

Závěr

Obývací stěna Hanah Home Siyah Demirli 180 cm v hnědé barvě je stylovým a moderním prvkem, který se ideálně hodí do prostor moderních bytů. Otevřené police umožňují skladování různých předmětů a konstrukce stěny je velmi stabilní. Hlavní dominantu obývací stěny – TV stolek – nenechá nikoho na pochybách, že se jedná o nábytek velmi kvalitního zpracování a rozměrů, které nabídnou dostatek prostoru na skladování. Pokud hledáte trvanlivý a moderní prvek, který oceníte mnoho let, určitě byste měli zvážit tuto variantu. Pokud Vás tato stěna upoutala, podívejte se na ní na odkaze https://www.nabytekted.cz/produkt/hanah-home-obyvaci-stena-siyah-demirli-180-cm-hneda.