Rubriky
Studio Esthetica

Stylový konferenční stolek Amble od Actony s průměrem 77 cm


Stylový konferenční stolek Amble od Actony

Moderní a svěží se špetkou nevšednosti

Severský designový nábytek od značky Actona je okouzlující. Jeho kombinace moderního a svěžího se špetkou nevšedního stylu jej řadí mezi oblíbence mnohých zákazníků. A když už mluvíme o oblíbencích, nelze nezmínit konferenční stolek Amble, který okouzlí každého.

Amble je stylový konferenční stolek, který osloví milovníky moderního stylu. Jeho středová noha vystupuje nad úroveň stolu a slouží jako praktický úložný prostor. Deskou v mramorovém dekoru skvěle zapadne do obývacího pokoje s moderním designem a dokáže dodat celému prostoru jiskru.

Průměr 77 cm a jednoduchý design dělají z konferenčního stolečku Amble skvělou volbu do každého interiéru. Pokud hledáte praktický a zároveň stylový konferenční stolek, Amble od Actony je pro vás to pravé.

Výhody konferenčního stolku Amble

Mezi výhody konferenčního stolku Amble se řadí:

Kvalitní materiály – Při výrobě stolku Amble byly použity pouze kvalitní materiály, takže se můžete spolehnout na jeho pevnost a odolnost.

Praktický design – Design stolku je především praktický. Díky jeho středové noze, která slouží jako úložný prostor, si můžete na stolek snadno uložit různé drobnosti.

Stylový vzhled – Kombinace moderního a svěžího stylu s nevšedním nádechem dělají z konferenčního stolečku Amble stylový kousek do každého interiéru.

Specifikace stolku Amble

Rozměry: Průměr stolu 77 cm, výška stolu 45 cm

Barva: Hnědá

Materiál: MDF deska, středová noha z kovu s povrchovou úpravou v barvě mědi

Odkaz na produkt: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/hnedy-kulaty-konferencni-stolek-o-77-cm-amble-actona

Závěr

Pokud hledáte praktický a zároveň stylový konferenční stolek, nemusíte hledat dál. Konferenční stolek Amble od značky Actona nabízí kombinaci moderního a svěžího stylu s nevšedním nádechem. A pokud máte zájem, můžete si jej zakoupit pomocí odkazu na produkt, který jsme vám poskytli. Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a dopřejte si kousek designového nábytku od značky Actona.