Rubriky
Studio Esthetica

Stylový stojan na květiny Basic Loft 40 cm černý od DekorStyle

V jednoduchosti je krása! Tento moderní stojací květináč skvěle doplní každý styl interiéru vašeho domu či bytu. Je vyrobený z kovu(z ocelového drátu s nástřikem), tudíž odolá i případné nepřízni počasí, takže jej s klidem na duši můžete umístit i na balkón, zahradu nebo verandu vašeho domu. Provedení stojanu taktéž dodává na stabilitě a snadno jej přenesete. Skládá se z černého stojanu a vyjímatelné zlaté nádoby.

Pro koho je stojan na květiny Basic Loft 40 cm černý vhodný?

Stojan na květiny od DekorStyle je určený nejen pro milovníky květin, ale i pro fanoušky moderního designu. Jeho industriální či moderní styl se dokonale hodí do různých interiérů, jako jsou například byty ve městě nebo chaty a chalupy na venkově. Díky odolným materiálům je vhodný i pro exteriéry, kde může být vystaven nepřízni počasí.

Specifikace produktu

  • Černá konstrukce – stojan na květiny má moderní černou barvu, která se hodí k mnoha interiérovým stylům.
  • Vhodný do interiéru i exteriéru – stojan na květiny lze umístit jak do interiéru, tak i na balkón, terasu nebo zahradu.
  • Odolný vúči vnějším vlivům – ocelový drát s nástřikem zaručuje odolnost proti povětrnostním vlivům.
  • Industriální či moderní styl – jednoduchý a moderní design stojanu na květiny se hodí do různých typů interiérů a exteriérů.
  • Laminovaná MDF deska – vyjímatelná zlatá nádoba je osazena laminovanou MDF deskou, která dodává stojanu na květiny na eleganci.

Kam umístit stojan na květiny Basic Loft 40 cm černý?

Stojan na květiny Basic Loft 40 cm černý od DekorStyle se hodí do různých prostorů vašeho interiéru i exteriéru. V interiéru může být umístěn například v obývacím pokoji, kde dodá místu příjemnou atmosféru a vytvoří příjemné prostředí pro relaxaci. Může sloužit i jako dekorační prvek v kanceláři nebo v ložnici, kde dodá prostoru na eleganci.

V exteriéru může být stojan na květiny umístěn na terasu, kde dodá prostoru na životnosti a vytvoří příjemné prostředí pro relaxaci. Vhodný je i na balkón, kde může být postaven například podle zdí nebo vedle keřů. Může být využit i jako součást venkovního salónku na terase nebo prázdninové chaty na venkově.

Stojan na květiny Basic Loft 40 cm černý od DekorStyle je skvělou volbou pro všechny, kdo hledají moderní, ale přitom elegantní prvek pro svůj interiér i exteriér.

Stojan na květiny Basic Loft 40 cm černý