Rubriky
Studio Esthetica

TV stůl BALI 56A dub – skvělý kousek pro moderní obytný prostor

V obývacím pokoji trávíte většinu volného času, proto by i nábytek v tomto pokoji měl být kvalitní a hezký. TV stolek BALI vám zajistí ničím nerušené sledování oblíbeného pořadu, a spolu s dalším nábytkem BALI vytvoří velice příjemné prostředí pro trávení volného času.

TV stolek BALI 56A, v barevném provedení dub Sonoma, obsahuje dvě otevřené police a dvě malá dvířka s imitací lýkového výpletu. Na plochu stolku umístíte televizi, do polic dáte DVD přehrávač či set-top box a za dvířka pak magazíny, dálkové ovladače a další drobné věci. TV stolek má pevné nohy v provedení masiv a doporučenou nosnost do 35kg.

Skvělá možnost pro moderní obytné prostory

TV stolek BALI je skvělou volbou pro každého, kdo chce mít ve svém obývacím pokoji nejen stylový, ale i praktický nábytek. Barevné provedení v dubu Sonoma vyžaruje moderní eleganci, která se hodí do každého obytného interiéru.

Stolek obsahuje nejen dvě police, ale také dvě dvířka s imitací lýkového výpletu, takže si můžete účinně uspořádat veškeré věci, které potřebujete mít při sledování televize po ruce, aniž byste museli rušit svůj klid při sledování oblíbeného seriálu nebo filmu.

Pevné nohy v provedení masiv pak zajistí stabilní postavení při manipulaci s elektronikou nebo jinými věcmi, a doporučená nosnost až do 35 kg zase znamená, že si můžete bez obav umístit na stůl jakoukoli televizi a další elektroniku.

Kvalitní nábytek pro váš obývací pokoj

TV stolek BALI vám bude sloužit každý den při vašem odpočinku v obývacím pokoji zařízeném nábytkem BALI.

Když si pořídíte TV stolek BALI, můžete si být jisti, že nejenže získáte kvalitní a pěkný nábytek, který bude sloužit dlouhé roky, ale také součást skládačky v podobě nábytku BALI pro obývací pokoj.

Spolu s dalšími kousky z kolekce BALI si můžete vytvořit příjemné prostředí pro rodinná setkání, posezení s přáteli nebo prostě klidný večer u televize. A co je nejlepší, vše ladí dokonale dohromady a tvoří harmonický celek.

Koupě TV stolku BALI se vám určitě vyplatí – a pokud to zvažujete, zajděte si na https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/tv-stolek-bali-56a-dub a prohlédněte si ho a další kousky nábytku BALI na vlastní oči.

Zkrátka, TV stolek BALI je dokonalou volbou pro každého, kdo hledá praktický, hezký a kvalitní nábytek do svého obývacího pokoje.

TV stůl BALI

TV stůl BALI