Rubriky
Studio Esthetica

Žlutá umělá jiřina – krása tříštící se slunečního svitu!


Pěkně zpracované květy jiřin vás budou těšit po celý rok

Umělá žlutá jiřina je krásný kousek, který by neměl chybět v žádném interiéru. Tento umělý květ vám přinese krásu tříštící se slunečních paprsků do vašeho domova, bez nutnosti zalévání či péče o něj. Stačí si jej umístit na vhodné místo a užívat si jeho dokonalosti po celý rok.

Na stonku jsou dva rozkvetlé květy sytě žluté barvy o pr. 11 cm

Jiřina je květ, který patří do čeledi olivovníkovitých. Její květy jsou velice krásné a přinášejí do každého prostoru kousek jara. Tento umělý exemplář se pyšní dvěma rozkvetlými květy o průměru 11 cm. Žlutá barva dodává celému květu neuvěřitelně sluneční a tepelnou atmosféru, která bude rozzářit každý interiér.

Několik poupat a zelené listy

Květiny jsou krásné samy o sobě, ale krása vychází z celkového dojmu, který dokáže vytvořit celá kytice. Tato umělá jiřina se proto pyšní nejen dvěma rozkvetlými květy, ale také několika poupaty a zelenými listy. Díky tomu bude vaše kytice vypadat ještě více přirozeně a krásně.

Chcete-li si vytvořit krásnou kytici jiřin, můžete využít i další květiny v podobné barvě či znovu použít umělou jiřinu, kterou vám nabízíme. Jedině tak si můžete oživit váš domov a užívat si každou chvíli v něm.

Zde si můžete zakoupit umělou jiřinu v barvě žluté!

Umělá jiřina